11 Березня 2020, 19:27

Театралізоване дійство на ковзанах – дніпровський цирк презентував нову шоу-програму (ВІДЕО) 

Малефісента, гобіти і Гендальф — це персонажі нової шоу-програми у дніпровському цирку. Всі вони стали на ковзани, адже вистава — льодова.  Про факірів, акробатів, клоунів та ілюзіоністів розкаже Юлія Бублик. До чого тут весільне вбрання і гігантські діаманти — дивіться самі.     Весняне шоу на ковзанах дніпровський цирк готував ще з літа минулого року. Тепер вистава – це більше 20 номерів.  
Наталія і Анатолій Кримські, клоунський дует “Crazy family”: “Сценарий был написан по новым сказкам-фэнтези. Взят микс: история Малефисенты, история короля, история «Властелина колец».
  У центрі сюжету  пара наречених – король і чаклунка Малефісента.  
Олена Гужова, артистка, грає Малефісенту: “Исполняю роль Малефисенты. В данном случае — доброй. Злой я стану чуть-чуть попозже. Нам на свадьбу подарили злой такой “діамант” красный, который плохо на меня подействовал”.
  На порятунок Малефісенті приходять мешканці лісу. Вони створюють генератор добра, який нейтралізує злі чари. Таке театралізоване дійство — нове для українського цирку, розповідають артисти. Родзинка в тому, що циркове шоу — це не просто нон-стоп номерів, до якого звикла наша публіка. Усі виступи об’єднує одна сюжетна лінія.  
Олександр Кабаков, артист, грає короля, керівник циркового колективу: “Будет и акробатика, и оригинальный жанр, и воздушный жанр. Животные тоже будут: будут у нас козочки, лама, собачки будут, попугаи большие Ара”. Олена Гужова, артистка, грає Малефісенту: “Я буду участвовать в номере «Тарелочки» – это мой родной номер в данном образе. Также, поскольку я — злая Малефисента, будет номер с огнями — фаер-шоу”.
 
Олександр Кабаков, артист, грає короля, керівник циркового колективу: “У меня тоже есть свой номер. Я работаю иллюзию в образе злого околдованного короля. Там у меня будут девочки-ассистентки, которых я буду распиливать и протыкать”. Наталія і Анатолій Кримські, клоунський дует “Crazy family”: “У нас вошли такие репризы, как «Колокольчики», которые днепропетровский зритель очень полюбил. Появилась новая воздушная реприза «Дотянуться до подарка». Но здесь мы дотягиваемся до одной из частей генератора добра”.
  Презентували льодове шоу 7 березня. Першим глядачам театралізований формат прийшовся до вподоби.  
Інна і Влада, глядачки льодового шоу: “Что тебе больше всего понравилось?” – “Малефисента как выходила!”  Сергій і Кіра, глядачі льодового шоу: “Больше всего нравится вот эта девушка-гимнастка с обручами. Она молодец! Ну, и клоун со своей подружкой”. Інна, глядачка льодового шоу: “Я так не умею — мне нравится!”  Дар’я і Ярослава: “Це моя донька, їй  3 рочки. Ми перший раз прийшли до цирку. Ось такими очима дивиться, їй дуже подобається — це для мене вже показник”.
  Чим закінчується протистояння добра і зла – можна побачити на власні очі. Льодове шоу в цирку триватиме до 12 квітня.       Автор – Юлія Бублик Камера – Олександр Височин

Вибір редакції

Акцію, присвячену боротьбі з курінням, провели в центрі Дніпра (КОМЕНТАР)

Шкода здоров'ю за привабливою обгорткою. У центрі Дніпра провели акцію, присвячену боротьбі з курінням. З великої моделі упаковки цигарок активісти

30 Травень, 17:58
Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко (інтерв’ю)

Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко  

30 Травень, 17:42
31 травня – день без тютюну. Погноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49
На 28 дітей — 20 працівників. У П’ятихатському районі закрили школу (ВІДЕО)

На 28 учнів — 20 працівників школи. У П'ятихатському районі депутати Лихівської об'єднаної територіальної громади проголосували за ліквідацію школи у

29 Травень, 16:40
Прогноз погоди на 29 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

28 Травень, 18:01
Під стінами ДніпроОДА підняли червоно-чорний прапор (ВІДЕО)

Червоно-чорний прапор посеред тротуару на проспекті Поля встановили активісти “Руху опору капітуляції”. Флагшток розмістили майже під стінами Дніпропетровської ОДА. Активісти

28 Травень, 17:58