Санобробку здійснюють зараз двічі на добу. Дезинфікуючими засобами обробляють поручні, вікна та підлогу.
Від початку карантину пасажиропотік упав до 40 % — так звітують транспортні чиновники. Це значить, що обмеження таки діють. Багато підприємств перейшли на дистанційний режим роботи. Хоч і обмежено, але транспорт працює, обов’язок перевізників — дбати про його санітарний стан. Двічі на день вагони трамваїв і тролейбуси обробляють хлоро- та аміновмісними розчинами. Такі ж застосовують при санобробці хірургічних палат. Також проводять вторинну дезинфекцію між рейсами
Олександр Компанієць, заступник начальника міського управління транспорту: «Обработка вторичная в межпиковое время. На пунктах отстоя или на конечных станциях, таких как Победа, Сокол, Парус, Левобережный-3 и ряд еще других. Обрабатываются троллейбусные машины и по заходу трамвайных вагонов в депо, они тоже проходят обработку».
Ще одна умова у період карантину — обмеження кількості пасажирів у салоні до десяти. Представники електротранспорту визнають: поки що їм складно контролювати це у години пік і рахувати пасажирів.
Володимир Сусленков, заступник директора КП “Дніпровський електротранспорт”: «У нас в салонах, как правило, до 10 человек. Люди сознательные. А вот, конечно, утром, когда массовый поток пассажиров, которые двигаются на работу, — это организовать пока еще трудно. Но с каждым днем руководители предприятий, частных фирм людей переводят на карантинные мероприятия, и с каждым днем пассажиропоток уменьшается. И мы надеемся, что таким эволюционным путем у нас количество пассажиров, даже без скандалов и без помощи полиции, будет до 10 человек в салоне».
Щодня дезинфекцію проходять близько сотні тролейбусів та 160 трамвайних вагонів.
Автор — Стас Коновалов