24 марта 2020, 18:40

Тренування в режимі онлайн — йога, танці та зарядка під керівництвом інструктора, але вдома (ВІДЕО)

Фітнес-інструктори, тренери, хореографи продовжуть працювати і майже не втрчають клієнтів. Але і правил карантину не порушують. Урізноманітнити своє дозвілля під час карантину пропонують танцями або йогою — вона може зміцнити  не лише фізично, а й духовно,   принаймні так стверджують фахівці. Як продовжувати  або і розпочати  тренування в домашніх умовах — дивіться далі.   Знайомтесь — це  Оксана. Вона викладає танці на пілоні. Від початку карантину інструкторка перевела свої заняття в режим онлайн. Так можна не полишати улюбленої справи і турбуватися про взаємну безпеку.  Програма тренувань, звісно, трошки інша — підлаштована під домашні умови.  
Оксана Захарова — інструкторка танців на пілоні, представниця української федерації танців у Дніпрі: «Ми прокачиваем тело — растягиваемся, отрабатываем элементы и трюки, которые необходимы в танцах на пилоне, но которые можно выполнить без него. Это различные стойки, упоры, танцевальные переходы, которые мы делаем возле пилона, когда танцуем. Перед тем как их выполнить, мы хорошо разминаемся, разогреваем тело и уже потом пробуем отрабатывать элементы, которые необходимы».
      Охочих танцювати на карантині — майже 80 відсотків усіх учнів. Оцінили такий формат і колишні вихованці, які переїхали з Дніпра. До онлайн-занять Оксани долучилися в Криму, Америці та навіть Ірані. Саме цим уроки в мережі тренерці і подобаються. Це усіх зближує, поєднує у міжнародну танцювальну спільноту, хоч це і незвично, пояснює інструкторка.  
Оксана Захарова — інструкторка танців на пілоні, представниця української федерації танців у Дніпрі:         «Это другой тип общения — более дружелюбный. То есть мы теперь видим дома друг друга, будто приходим друг к другу в гости. Єто совсем по-другому, но точно так же интересно, и мы продолжаем заниматься своим телом и не теряем форму, что тоже очень приятно».
      Заняття  тричі на тиждень — понеділок, середа, п’ятниця о 7-ій вечора. Тривалість одного — півтори години. Але групи досить компактні — не більше дев’ятьох учнів одночасно.  
Оксана Захарова — інструкторка танців на пілоні, представниця української федерації танців у Дніпрі:         «Когда человек у меня на занятии, я его вижу, могу подкорректировать правильность выполнения, проследить за тем, чтобы он не травмировался, чтобы всё прошло успешно. Когда это идёт онлайн трансляция, здесь всё-таки человек отвечает за своё здоровье самостоятельно — за то, как правильно он выполняет практику. Но мы всегда рады новым ученикам, поэтому, если есть у кого-то желание попробовать или присоединиться, конечно, мы всегда будем рады».
    Приєднатися до занять можна через Інстаграм тренерки. Поціновувачі більш спокійних та умиротворених навантажень у мережі знайдуть уроки з йоги.  
 Роман Шаповал — інструктор української федерації йоги в Дніпрі: «Мы хотим, чтобы в этих условиях жители Украины поднимали свой иммунитет, были здоровее, могли заботится о своём здоровье, не выходя из дома. Кроме того, это действительно значительно позволяет улучшить эмоциональный фон человека, а в этих условиях это тоже очень важно».
  Автор — Станіслав Пивонос Камера — Олександр Наумов

Вибір редакції

Робота блокпостів навколо Дніпра. Поліцейські коментарів не дають, а за яким принципом зупиняють машини — невідомо (ВІДЕО)

Другий день посиленої роботи блокпостів навколо Дніпра після відповідного рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 8 квітня

09 Апрель, 17:45
10 квітня — день братів і сестер. Прогноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Усім привіт! З вами Едуард Парнет і нам з вами вже час обговорити поведінку погоди у п'ятницю Перед тим, як

09 Апрель, 17:38
Першотравенськ — «гніздо» коронавірусу на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

26 випадків коронавірусу підтвердили в Першотравенську -  це наймолодше місто Дніпропетровщини з населенням у 29 тисяч людей.  Нагадаю: 6 квітня

09 Апрель, 17:07
Цьогоріч Дніпропетровська ОДА забезпечить питною водою мешканців ще 9 населених пунктів

09 Апрель, 16:33
В офісі президента розглядають можливість послаблення карантину до 24 квітня

Заступник керівника офісу президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19, Кирило Тимошенко, заявив про можливість послаблення карантинних обмежень в

09 Апрель, 13:50
Подати документи на оформлення шлюбу і розлучення можна онлайн

Під час карантину в Україні одружилися понад 5 тисяч пар, а  розпалися 1,7 тисяч шлюбів, йдеться в повідомленні Міністерства юстиції.

09 Апрель, 13:17
Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних,

09 Апрель, 11:50
Розпорядження міської комісії ТБНС про обмеження транзитного руху не є законним, — юристи (КОМЕНТАР)

Не пускати гостей з інших областей, розвертати транзитний транспорт і вимірювати температуру кожній людині. Так вирішила Дніпровська міська комісія з

08 Апрель, 20:01