Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/www-root/data/www/9-channel.com/wp-content/themes/jnews/lib/theme-helper.php on line 1294

Навчальний рік в Україні закінчиться 1 липня, окрім випускників 11 класів

Про це повідомила під час онлайн-брифінгут.в.о міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

За її словами, якщо учні зможуть повернутися у школи в травні, саме у травні відбудеться пробне ЗНО. Основна ж сесія ЗНО розпочнеться після 20 чисел червня.

Якщо навчання розпочнеться у червні, пробне ЗНО буде в межах червня до старту основної сесії.

Раніше дати пробних ЗНО були оголошені на 4 і на 11 квітня, їх не відбудеться, сказала Мандзій.

За її словами, закінчення цього навчального року буде залежати від закінчення основної сесії ЗНО, яка обов’язково відбудеться.

«Навіть, якщо через карантин ми не повернемося до навчання у червні, то і в липні, і в серпні зможемо провести пробну й основну сесію ЗНО. Якщо це пройде у середині серпня, то результати будуть у середині вересня. Так чином вступна кампанія закінчиться в середині жовтня», – уточнила вона.

Також Любомира Мандзій повідомила, що всі педагогічні працівники мають отримувати в період карантину гарантовану середню зарплату.

Щодо навчання у школах, то Любомира Мандзій зазначила, що в планах у травні чи червні узагальнити інформацію щодо дистанційного навчання.

«Якщо цього зробити не вдасться через коронавірус, то й у вересні буде змога узагальнити й надолужити пропущений матеріал – йдеться про так зване коригувальне навчання. Заповнення журналів відбуватиметься після карантину. Четвертого етапу всеукраїнських учнівських олімпіад не буде», – додала вона.

Новини, пов'язані з цим

Next Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.