Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/www-root/data/www/9-channel.com/wp-content/themes/jnews/lib/theme-helper.php on line 1286

Навчальний рік в Україні закінчиться 1 липня, окрім випускників 11 класів

Про це повідомила під час онлайн-брифінгут.в.о міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

За її словами, якщо учні зможуть повернутися у школи в травні, саме у травні відбудеться пробне ЗНО. Основна ж сесія ЗНО розпочнеться після 20 чисел червня.

Якщо навчання розпочнеться у червні, пробне ЗНО буде в межах червня до старту основної сесії.

Раніше дати пробних ЗНО були оголошені на 4 і на 11 квітня, їх не відбудеться, сказала Мандзій.

За її словами, закінчення цього навчального року буде залежати від закінчення основної сесії ЗНО, яка обов’язково відбудеться.

«Навіть, якщо через карантин ми не повернемося до навчання у червні, то і в липні, і в серпні зможемо провести пробну й основну сесію ЗНО. Якщо це пройде у середині серпня, то результати будуть у середині вересня. Так чином вступна кампанія закінчиться в середині жовтня», – уточнила вона.

Також Любомира Мандзій повідомила, що всі педагогічні працівники мають отримувати в період карантину гарантовану середню зарплату.

Щодо навчання у школах, то Любомира Мандзій зазначила, що в планах у травні чи червні узагальнити інформацію щодо дистанційного навчання.

«Якщо цього зробити не вдасться через коронавірус, то й у вересні буде змога узагальнити й надолужити пропущений матеріал – йдеться про так зване коригувальне навчання. Заповнення журналів відбуватиметься після карантину. Четвертого етапу всеукраїнських учнівських олімпіад не буде», – додала вона.

Новини, пов'язані з цим

Next Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.