Саме таку суму виділили на сесії Дніпропетровської облради. Сесія відбулась 27 березня в режимі онлайн, дистанційно. 100 мійльонів гривень для ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби, у тому числі 80 мільйонів 800 тисяч гривень – на закупівлю медичного обладнання. На реконструкцію 13 відділень екстреної медичної допомоги – 9 мійльонів 100 тисяч. Також резервний фонд обласного бюджету поповнили на 94 795 100 грн, за гострої необхідності ці кошти підуть на додаткові протиепідемічні заходи. Голова обласної ради Святослав Олійник запевняє: це зекономлені кошти з минулого та цього року.