Артисти балету в Дніпрі закінчили період обсервації – всі здорові. Нагадаємо, трупа балету мала їхати на гастролі у Швейцарію, втім повернулася з півдороги, бо крахни почали закривати кордони через пандемію COVID-19 і виступи скасували. 36 артистів наразі визнані здоровими та перебувають вдома. Про це пповідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Валерій Сердюк.





