01 Квітня 2020, 14:12

Документи на зарахування першокласників до школи під час карантину рекомендують подавати онлайн

Під час карантину школи не можуть приймати документи на зарахування першокласників, тому їм рекомендують перейти на онлайн-варіант. Дату початку прийому документів визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади. Міністерство освіти і науки України порекомендувало всім засновникам і керівникам установ загальної середньої освіти організувати прийом документів для зарахування до першого класу після закінчення карантину  і в якості альтернативи – приймати документи по електронній пошті. Відповідний лист опубліковано на сайті Міносвіти.
“Засновники установ загальної середньої освіти в період карантину можуть гнучко організувати режим прийому документів та їх копій, зокрема, дозволити їх подавати електронною поштою в сканованій формі без електронного цифрового підпису”, – сказано в документі.
Школам доручили поширити інформацію про електронний варіант подачі документів. Інформацію про зарахування повинні будуть оприлюднити на сайті шкіл протягом двох робочих днів. Коли почнеться прийом документів – поки невідомо, все буде залежати від термінів закінчення карантину.
“Фактично мінімальний можливий термін подачі необхідних документів повинен бути встановлений з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування в 10-11 класи, де мінімально можливий термін подачі необхідних документів повинен бути встановлений з 15 травня по 15 червня. У той же час, у зв’язку з можливим продовженням тривалості освітнього процесу, зазначені вище терміни можуть бути змінені “, – відзначили в МОН.
У МОН нагадують: під час зарахування дітей до початкової школи забороняється проведення конкурсів. Заборона не діє на спеціалізовані та приватні школи.

Вибір редакції

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, вже укладено договір.

09 Липень, 10:03
Олімпійський центр планують відкрити у Дніпрі до кінця 2020 року (КОМЕНТАР)

Один із найстаріших стадіонів нашого міста, “Трудові резерви”, довго був занедбаний. Лише влітку 17-го року тут відкрили нові футбольні й

08 Липень, 22:18
Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася на проспекті Яворницького в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася у центрі Дніпра. Інцидент стався на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Жуковського. На цьому місці

08 Липень, 19:38
Інспекція дніпровських маршруток – транспорт у неналежному стані знімають з роботи (ВІДЕО)

Проект “Смерть маршруткам” у Дніпрі продовжується. Інспекція міського департаменту транспорту проводить перевірки маршрутних автобусів. Перевіряють санітарний і технічний стан маршруток.

08 Липень, 17:43
Команда Дніпропетровщини – третя в змаганнях сільських голів і старост

08 Липень, 14:54
Нові температурні рекорди були встановлені у Дніпрі 5-7 липня

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак розповів, що Дніпро 3 дні поспіль бив температурні рекорди - перекривалися показники

08 Липень, 14:41
807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу: актуальна інформація про поширення інфекціі (КОМЕНТАР)

807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу. З них 65 дітей та 46 медиків. 200 пацієнтів

08 Липень, 14:25
Дніпропетровська область: надзвичайники надали допомогу літній жінці

08 Липень, 14:07