Жителі області можуть дистанційно порадитися з кардіологами, кардіохірургами та фахівцями щодо порушення серцевого ритму. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.
«В умовах карантину в лікарнях області обмежили планові консультації та прийом пацієнтів. Але під час пандемії коронавируса в групі ризику опинилися саме люди з серцево-судинними захворюваннями. Тому запустили для жителів Дніпропетровщини телефонні консультації, – розповіла директор Дніпропетровського обласного кардіологічного центру Олена Лугова. – Якщо у вас є найменші прояви серцево-судинних захворювань або стурбованість щодо коронавируса – можна дзвонити до нас. Фахівці розкажуть, зокрема, як впливає COVID-19 на організм, як уберегтися від інфекції, на що в першу чергу звертати увагу і за яких симптомах потрібна госпіталізація. Надання допомоги при захворюваннях, що вимагають кардіохірургічних операцій, триває».
Отримати консультацію фахівців Дніпропетровського обласного кардіологічного центру можна за телефонами: лікар приймального відділення – (056) 744-88-41, лікар кардіолог дорослий – (056) 740-96-79, лікар аритмолога (056) 740-96-76, лікар кардіолог дитячий (067) 112-10-20, лікар кардіохірург (056) 740-96-81.





