Є і хороші новини. Двоє мешканців Дніпропетровщини — одужали. Це подружжя, яке повернулося із Франції. Вони перші в регіоні мали лабораторно підтверджений коронавірусу. Чоловіка виписали з лікарні ще минулого тижня. Тепер повторний тест показав негативний результат і в жінки – повідомляє голова Дніпропетровської ОДА, Олександр Бондаренко.