09 Квітня 2020, 17:45

Робота блокпостів навколо Дніпра. Поліцейські коментарів не дають, а за яким принципом зупиняють машини — невідомо (ВІДЕО)

Другий день посиленої роботи блокпостів навколо Дніпра після відповідного рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 8 квітня наша знімальна група побувала на межі з містом Підгородне, там перевіряли документи та міряли температуру тіла. Зупиняли машини, які мали не дніпровську реєстрацію. Працювали активно і бездоганно.  На сьогодні показови виступи, вочевидь, закінчилися.  На  блокпості, що на Запорізькому шосе, журналісти взагалі не побачили,  щоб поліція зупиняла та перевіряла автівки. На Солонянському пості машини зупиняють вибірково, а за яким принципом — не пояснюють.         Блокпост на Запорізькому шосе, 9-та ранку. На в’їзді стоять знаки, що обмежують швидкість руху, а вздовж шосе — сигнальна смуга, вона дещо звужує дорогу.  Машини їдуть, поліцейські не реагують. Спілкуватся за нами правоохоронці відмовляються, кажуть: усі запитання – до керівництва.    
  Поліцейський на Запорізькому шосе: “Всі коментарі журналістам – в управлінні”, –  “Вам сказали не коментувати?” – “Да”.
  Представник ДСНС на блокпості пояснює: чекають медиків, бо без них зупиняти машини не можуть.      
Костянтин, пожежний рятувальник: “Стояти, у випадку чого продезінфікувати машину, всьо. Чекаєм медиків”, –  “А без медиків не зупиняють?” -“Нє”.
  Далі ми вирушили до Солонянського блокпосту. Тут чергують поліцейські, нацгвардійці, лікарка, є карета швидкої та навіть бронеавтомобіль “Козак”. Машини зупиняють, але за яким принципом — невідомо. Поліція та нацгвардійці не коментують — посилаються на інструкції керівництва.    
Нацгвардієць на солонянському посту: “Запрітило вище командування. Всі звернення до центрального управління. Сказало командування, всі вопроси — до нього”.
  Григорій їхав із Солоного до села Василівка скутером. На посту зупинили, але температуру не вимірювали.    
Григорій, житель села Василівка: “Просто поцікавилися, чи ніде я не потрапляв.Ну, може випивший їздив. Та ну, откуда, я ним їжджу раз в году. І то, як кажуть, в селі десь проїжджаю”.
  Лікарка Солонянської лікарні, яка чергує на блокпості, каже: в день може перевірити температуру тіла майже в сотні людей, що їх зупиняє поліція.  
Антоніна Чугай,  лікарка Солонянської районної лікарні: “Ви знаєте, таких випадків, щоб висока температура була, вище 39, такого не було. А 37 були. Вони повинні приїжджать до свого лікаря участкового і лікарь должен сам рішать куда їх – чи в стаціонар, чи може пока на дому наблюдаться. Температуру ми вимірюєм термометром. Якщо холодна погода, то він дає похибку, а якщо тепло, він показує точно”.
  Представник надзвичаників також на посту. Каже: готовий дезенфікувати машини, але необхідності досі не було.      
Олександр Мананік, старший прапорщик пожежної охорони: “Коли швидка забирає в лікарню чи він їде на карантин, але залишається його автомобіль, то потім мене викликають чи співробітники поліції, чи медицина, я вдягаю захисний одяг, і провожу обробку автомобіля. Автомобіль має вистоятися 30-40 хвилин. І потім ту машину може хтось забрати”.
    Автор – Владислав Яценко Камера – Олександр Наумов

Вибір редакції

Акцію, присвячену боротьбі з курінням, провели в центрі Дніпра (КОМЕНТАР)

Шкода здоров'ю за привабливою обгорткою. У центрі Дніпра провели акцію, присвячену боротьбі з курінням. З великої моделі упаковки цигарок активісти

30 Травень, 17:58
Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко (інтерв’ю)

Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко  

30 Травень, 17:42
31 травня – день без тютюну. Погноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49
На 28 дітей — 20 працівників. У П’ятихатському районі закрили школу (ВІДЕО)

На 28 учнів — 20 працівників школи. У П'ятихатському районі депутати Лихівської об'єднаної територіальної громади проголосували за ліквідацію школи у

29 Травень, 16:40
Прогноз погоди на 29 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

28 Травень, 18:01
Під стінами ДніпроОДА підняли червоно-чорний прапор (ВІДЕО)

Червоно-чорний прапор посеред тротуару на проспекті Поля встановили активісти “Руху опору капітуляції”. Флагшток розмістили майже під стінами Дніпропетровської ОДА. Активісти

28 Травень, 17:58