Субсидії в умовах карантину — залишаються: 25 березня Кабінет Міністрів видав постанову, в якій закріплено право громадян на фінансову допомогу для сплати комунальних послуг. Відтак, відмовити вам у розгляді заяви на субсидію — не мають права. Як і раніше, вона має бути в письмовому вигляді, із відповідними документами – паспортом і довідкою про доходи. Також оформити субсидію можна онлайн — на сайті Міністерства соціальної політики. Строки розгляду заяв — не скоротили. Розмір фінансової допомоги теж залишився без змін. Однак є певні оновлення в її отриманні.
Данило Смага — головний спеціаліст Дніпровського бюро правової допомоги №2: “Субсидію можуть отримувати у період карантину ті особи, які були звільнені за частиною першою статті 40 Кодексу законів про працю України, тобто ті, яких звільнили не за власним бажанням. Наприклад, — це було скорочення, але за умови, якщо вони стали на біржу. Також цією постановою окремо регулюється те, що особи, які звернулися за субсидією вперше, повинні отримувати її автоматично і в другий раз, без подання відповідних заяв повторно. Тобто вона автоматично пролонгується”.





