Карантину – рівно місяць. А в українських лікарнях – 31 сотня хворих. Майже 900 нових випадків коронавірусу виявили за три дні – п’ятницю, суботу і неділю. Переможців хвороби зараз 97, померлих – 93. На Дніпропетровщині із 60 хворих одужали 5. Летальних випадків тут не фіксували. Вихідними в регіоні виявили 5 нових інфікованих на COVID-19. Це троє дніпрян, а також мешканці Кам’янського і Новомосковська. Натепер в області – 60 випадків коронавірусу. З них 18 – у Дніпрі. Інформація на другу половину дня понеділка, тож цифри можуть змінитися.
Надія Сальник, медична директорка міського центру первинної допомоги №1:
“Маємо вже 5 одужавших осіб, шестеро очікують на зараз результати своїх лабораторних досліджень”.
https://www.youtube.com/watch?v=KOnR7nZJwII





