Акцію запланувала найбільша компанія танцювальних флешмобів Британії “Club Mob”. Про це розповіли на своєму сайті, де розмістили зрозумілу інструкцію для танцівників. Флешмоб запланували на пост-карантинний час, коли дистанцію нарешті можна буде скоротити. Учасники команди, а це 22 людини в Лондоні та ще десять – у Манчестері, хочуть танцювати цілий день у різних несподіваних місцях столиці Великої Британії. Це має стати великим святкуванням перемоги над коронавірусом. “Сlub Mob” готові прийняти до своїх лав бажаючих з усього світу. Долучитися можна у два способи — особисто і заочно. Якщо ви живете надто далеко від Лондона і не зможете до нього дістатися, вивчіть одну або дві частини хореографії та зніміть відео де завгодно — вдома чи на вулиці. Надішліть матеріал команді і він потрапить у великий відео-флеш-день, який вийде на каналі в ютьюб. А якщо готові взяти участь безпосередньо — заповніть заявку, знов-таки – вивчіть хореографію, і компанія “Сlub Mob” надішле вам листа з точною датою флешмоба, як врешті її знатиме. Таким чином можна принести радість спочатку одному місту, а потім і всьому світові, коли вийде повне відео. Відеоуроки та інші матеріали вже є на сайті команди танцювальних сюрпризів. Танцівники та співаки перебувають на карантині, як і ми з вами, але в ізоляції створили спільний танець — за тим же принципом відео-флешмоба. Ось таким чином карантин не роз’єднує, а навпаки — об’єднує людей.