Карантин в Україні планують продовжити до 12 травня, – про це повідомив Міністр охорони здоров’я Маским Степанов. МОЗ винесе постанову щодо продовження дії карантину на найближче засідання уряду. Рішення продиктоване рівнем захворювання, який спостерігається наразі в країні. Разом із тим, МОЗ буде пропонувати деякі пом’якшення, зокрема, відкрити парки, музеї та бібліотеки, але дотримуватися суворих заходів безпеки людей.
відео МОЗ




