Поминальні дні — вдома: дніпровські кладовища закрили до кінця карантину через коронавірус. Таке рішення ухвалила комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру. Відтак з 23 квітня відвідувати кладовища — заборонено. Винятком є лише поховання померлих, але за умови, що на церемонії не більше 10 присутніх. За дотриманням нових обмежень слідкуватиме муніципальна варта.
Михайло Лисенко — заступник міського голови, директор департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР:
“Убедительно просим всех жителей воздержаться от посещения кладбищ в поминальные дни. Также сообщаем, что общественный транспорт не будет осуществлять в этом году никаких подвозов на кладбища города. В нынешней ситуации – это достаточно опасно для вашего здоровья. Вы видите чем закончилось поедание пасок в пасхальную ночь — у нас сразу появился скачок. Давайте не будем допускать подобных ошибок”.
https://www.youtube.com/watch?v=FwmaoPCs8QU&feature=youtu.be





