
Роботи вчених Дніпропетровської області перемогли на всеукраїнському конкурсі проектів молодих вчених, який проводило Міносвіти. Серед 54 переможців – 4 проекти, підготовлені молодими вченими вузів Дніпра і Кривого Рогу. Їх фінансування почнеться вже в цьому році.
Серед проектів-переможців від Дніпропетровщини – роботи вчених Національної металургійної академії, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Українського державного університету залізничного транспорту, Криворізького національного університету.
Наукові дослідження молоді регіону – у сфері екології, «зеленої» металургії, енергоефективності та залізорудної промисловості.





