Щомісячні обласні стипендії в розмірі від 5 до 15 тисяч гривень отримуватимуть цьогоріч 77 спортсменів і тренерів області, повідомляє “Голос України“.
На думку влади регіону, ці виплати допоможуть їм підготуватися до Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор цього року.
Серед стипендіатів – легкоатлетки Ярослава Магучіх і Анна Рижикова, плавець Денис Кисіль і метальник молота Михайло Кохан, які вибороли ліцензію на участь у літніх Олімпійських іграх у Токіо. 13 стипендіатів – претенденти на участь в Олімпійських іграх, 19 – у Паралімпійських іграх і 29 – у Дефлімпійських іграх. Ще 12 – тренери.






