17 січня в Покрові відбувся другий тарифний мітинг, ініційований ГО Конституційно-Правовий Конгрес.

На мітинг прийшли близько сотню мешканців. Температура повітря на вулиці -15.
Розпочали збирати підписи під петицією до міського голови, з вимогою проти підвищення тарифу на водопостачання, квартплату та вивіз мусора.
Люди налаштовані активно, дехто пропонував взяти у руки вила, дехто перекрити трасу на виїзд до міста і навіть жбурляти каміння.






