
2020 рік став найуспішнішим у спортивній кар’єрі 19-річного Артема Бубиря. У минулому сезоні юний дзюдоїст став чемпіоном України і серед юніорів, і серед дорослих. Також він отримав бронзу дорослого Кубка Європи і срібло юніорського чемпіонату Європи, повідомляє Відкритий. За підсумками сезону-2020 Артема визнали найкращим дзюдоїстом України. І ще одне досягнення – звання майстра спорту міжнародного класу.





