На Дніпропетровщині 29 госпітальних баз. Там допомагають пацієнтам з підтвердженим COVID-19 і підозрою на коронавірус. В цілому – 4813 ліжок, з яких 230 – інтенсивної терапії. Зараз вони завантажені майже на третину.
Про це розповіла в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА, Вікторія Кулик.
«У всіх госпітальних базах області пацієнтам вистачає кисневих концентраторів. Загальна завантаженість установ – 29%. Є і резерв. У разі необхідності, готові розгорнути ще 1108 ліжко-місць. Однак зараз такої потреби немає. В цілому спостерігаємо в регіоні тенденцію до зниження захворюваності COVID-19, – зазначила Вікторія Кулик. – Незабаром стартує і масова вакцинація. А це – ключ до остаточного подолання епідемії. В першу чергу щеплення будуть робити медикам, військовим, людям похилого віку та з хронічними захворюваннями. Кампанія буде проходити в 5 етапів. Всього плануємо охопити близько половини жителів області».





