На “9 каналі” — прогноз вихідного дня. Чого чекати мишканцям Дніпра та області 23 і 24 січня — послухайте зараз.
Субота в обласному центрі мінливо хмарна і волога, температура повітря +2-4 градуси, але відчувається поки як 0 -1. У неділю сонячно, але в першій половині дня можливий невеликий дощ. Південно-західний вітер розженется до 10-12 метрів за секунду і тому буде враження, ніби стало холодніше. Наспраді на градуснику буде від 1 до 6 градусів тепла. Атомсферний тиск обидва дні у межах норми.
Марганець і Нікополь, діставайте парасолі. В суботу дощитиме цілий день, в неділю — накрапатиме, але буде і сонце. Температура повітря 23 січня 4 – 7 вище нуля, 24-го +5+8.
Жовті Води і Кривіий Ріг, вам дощів пришлють у другій половині суботи надовго, а в неділю — епізодично. Температура повітря 23 січня 3-7 вище нуля, 24-го +4+8. Вітер південний, з поривами до 11 метрів за секунду, вологість висока.
Павлоград, Кам’янське і Новомосковськ, у вас похмуро, волого і туманно. В суботу без опадів, температура повітря +4+7 градусів. У неділю — дощик в обідню пору, нормальний атмосферний тиск і температура повітря 4-9 тепла. Але не дивіться на градусник, вірте собі і нам: відчуватися буде як 0 +3.
Теплолюби радіють плюсовим температурам, але будьте обачні: відлига зриває з дахів льодяні гулі та бурульки, тримайтеся подалі від будинків. Але від прогулянок утримуватися не варто — на те вони і вихідні, щоб виходити на свіже повітря. Гарного всім відпочинку, бувайте.





