Качки та лебеді, вочевидь, лише радіють волі. А комунальники знову відкачують зайве. Попередньо відомо, що причиною, як і раніше, є стара дренажна система – вона не впоралася з кількістю опадів. А в соцмережах почала ширитися письмова відповідь директора КП “Гідроспоруди”, яке й має опікуватися станом обладнання. Однак у ній очільник структури запевняє, що матеріалів і схем щодо озера в них немає.






