Дніпропетровської місцевою прокуратурою №4 направлено до суду обвинувальний акт щодо 45-річної громадянки за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст.135 КК України (залишення в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки).
Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.
За даними слідства, у вересні 2020 зазначена громадянка, перебуваючи у себе вдома разом з 4-річною онукою, вживала алкогольні напої. Через деякий час дитина розбудила жінку і повідомила, що в будинку пожежа. Достовірно знаючи, що дівчинка в силу свого віку не могла самостійно про себе піклуватися, обвинувачена не прийняла жодних заходів для надання їй допомоги і, рятуючи власне життя, залишила дитину в палаючому будинку.
В результаті пожежі потерпіла отримала опіки III ступеня з ураженням 60% поверхні тіла та опіки дихальних шляхів. Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі, дитина вижила.
Зараз судовий розгляд кримінального провадження триває.





