Замість дороги – глиняна повінь: вулиця Мандриківська потопає у болоті. Ця проблема спіткала вулицю вже більше року тому. Хоча місцеві кажуть, ніби вона і завжди була проблемною. Особливо ситуація загострилась улітку, тоді ми вже розповідали про неї. Друге пришестя “великої глини” – у січні 2021, зараз лютий, а багно і досі несе з боку Південного вокзалу. Дощоприймачі з цим потоком упоратися не можуть. Дороги здебільшого мають аварійний стан. Як тільки дощ або сніг, розповідають місцеві, негайно опиняються у глиняній пастці. Їхати неможливо. Ходити – й поготів.





