
В ніч з 2 на 3 лютого в Дніпрі на ж / м Тополя-2 невідомі спалили близько 10 сміттєвих баків. Жителі повідомляють про акти вандалізму біля будинків 16, 22, 23, 27, 28 33, 35 і ін., передає кореспондент «Наше Місто».
У грудні 2020 року на ж / м “Тополя-2” вже горіли баки, але в значно менших масштабах. У місцевих жителів є кілька версій події: люди вважають, що так можуть розважатися підлітки або ж на районі з’явився палій, у якого можуть бути проблеми з психікою.





