Від каліграфії – до стріт-арту. Ідея виставки “РедісКа”, яка щойно відкрилась у приміщенні Школи сучасного образотворчого мистецтва і архітектури імені Вадима Сидура, буде продовжена у циклі лекцій про вуличне мистецтво. У ньому багато спільного з древнім мистецтвом каліграфії – зокрема, використання шрифту і лаконічність. Як повідомила кураторка виставки, Надія Отряжа, дослідниця стріт-арту Марія Учитель уже погодилась долучитися до проекту, тож незабаром будуть оголошені зустрічі в просторі “Сьоме небо” – це сьомий поверх Музею українського живопису. Тож слідкуйте за анонсами, в тому числі й на “9 каналі”.





