14 лютого рятувальники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за підтримки Добровільного пожежного товариства, вирішили незвичайно привітати мешканців обласного центру.
Фахівці Служби порятунку «101» дарували перехожим повітряні кульки в формі серця з нагадуванням про необхідність оберігати та любити один одного.
А також, тим парам які виявили бажання поспілкуватися на тему правил безпеки життєдіяльності, дарували вогнегасники з підписом «З любов’ю від Служби порятунку».
«Друзі! Почуття турботи та відповідальності за себе та своїх близьких зменшує імовірність виникнення будь-якої надзвичайної події та оберігає від біди», – наголошували надзвичайники.





