3143 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні за станом на 16 лютого 2021 року. Зокрема, захворіли 182 дитини і 179 медпрацівників. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.
Також за минулу добу:
– госпіталізовано – 915 осіб;
– виписані з лікарень – 499;
– летальних випадків – 150;
– одужали – 6189;
– здійснено тестувань за добу – 39 401 (зокрема методом ПЛР – 18 948, методом ІФА – 11 339);
– здійснено експрес-тестів на антиген до SARS-CoV-2 – 9114.
За весь час пандемії в Україні:
– захворіло – 1 276 618 осіб;
– одужали – 1 122 968;
– летальних випадків – 24 542;
– проведено ПЛР-тестів – 6 570 806.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківській (621), Чернівецькій (343) областях, м Київ (308), Вінницькій (210) та Закарпатській (204) областях.





