21 лютого о 16:25 до Служби порятунку «101» від небайдужих громадян надійшло повідомлення про те, що 2 підлітків ходять по льоду (р. Дніпро, поблизу Мануйлівського пляжу міста Дніпро) на відстані приблизно 1 км від берега. Про це повідомляє прес-служба ГУ ГСЧС в Дніпропетровській області.
По прибуттю на місце особового складу підрозділу, інформація підтвердилася: двоє хлопців 2007 та 2010 років народження, самостійно без нагляду дорослих, гуляли по льоду. Співробітники поліції за допомогою гучномовця звернулися до підлітків, повернули їх на берег і провели роз’яснювальну бесіду.
Підрозділом ГСЧС здійснено чергування на місці події.





