Обрали наосліп: співачка з Дніпра, Вікторія Брехар, пройшла перший етап нового, 11-го сезону шоу «Голос країни». Щасливий квиток на участь в проекті Вікторії принесла пісня Діми Монатіка «Мудрые деревья». Це її друга спроба – 6 років тому вокалістка вже приходила на «Голос», але судді не схвалили виступ дівчини і порадили більше попрацювати над вокалом, віднайти свій музичний стиль. Їхня відмова не спинила Вікторію: зараз вона солістка військового оркестру 194 понтонно-мостового полку, що входить у трійку найкращих в Європі, також співачка зібрала власний гурт – «БлекБеррі Кавер Бенд» – і вже створює власні пісні, запис яких ось-ось відбудеться. І цього разу Вікторія в прослуховуванні наосліп зуміла завоювати прихильність одразу трьох суддів «Голосу країни» – Монатіка, Тіни Кароль та Олега Винника. Каже, зовсім цього не очікувала. Тому довго вагалася, але за тренера обрала Тіну Кароль.
Репетиції із зірковою тренеркою вже почалися, проте усіх таємниць Вікторія не відкриває. На неї та телеглядачів в наступних етапах проєкту чекають батли з іншими учасниками. Із ким змагатиметься наша землячка – скоро дізнаємося. Це буде цікаво, запевняє співачка, адже усі виконавці – дуже сильні, проте атмосфера за лаштунками скоріше дружня, ніж суперницька. Із багатьма буде товаришувати навіть і після шоу.





