Небезпечна архітектура: у середмісті Дніпра на голови і автівки містян падає каміння. Інциденти на перехресті вулиць Старокозацької та Грушевського, за словами місцевих інциденти відбуваються вже не вперше. В останнє, 1-го березня кам’яні уламки пошкодили декілька автівок, що були припарковані поблизу. Причина – аварійна башта і огорожа на даху. Станом на 3-тє березня – каміння поприбрали з пішохідної частини на парковку. Хто відовідатиме – крайніх поки немає.
Зоя Наталюк, мешканка будинку: “Дзвонили на гарячу лінію – ніхто не реагує. Ми не оформляли ОСББ. Нас обслуговує аварійно-сервісна служба. Це маленька компанія. Я думаю, вони не в силі зробити ремонт цієї башенки. Будинок з 53-го року. Я думаю, що за нього повинно відповідати місто – або знести, або відремонтувати”.





