
У Дніпрі завершився Кубок України з художньої гімнастики. У ньому брали участь понад 250 учасниць з 12 регіонів країни. Дніпро представляли одразу дві команди гімнасток, які протягом трьох днів дивували суддів своєю майстерністю. Найбільшу кількість медалей серед місцевих спортсменок завоювала Емілія Лавринець, яка в черговий раз показала дуже високий рівень підготовки. Про це повідомляє Відкритий.





