У Петропавлівській школі Дніпропетровської області вже кілька місяців проводиться реконструкція будівлі. Головна “фішка” – великі вітражі “в підлогу” на 1-му поверсі.
Про це повідомляє “Міськрада” з посиланням на прес-службу ОДА.
Класи роблять за сучасними технологіями. На 2 і 3 поверхах вони вже готові.
“Для дітей – тільки сучасні технології. Реконструюємо школи регіону. Фасади утеплюємо і розфарбовуємо в яскраві кольори. Класи робимо комфортними “, – розповів глава ДнепрОГА Валентин Резниченко.
Також будівельники виконали заміну даху та вікон, майже половину фасаду термомодернізовалі.
“Проект передбачає великі вікна в коридорах 1-го поверху. Вони додають світла і тепла. А ще – створюють естетичну фотозоні. Адже “дивляться” на внутрішній двір. Там проходять шкільні свята “, – сказала проектантка Валентина Касьянок.
Зараз робота кипить на 1-му поверсі: фарбують стіни, кладуть лінолеум. Також упорядковують актовий зал, їдальню та два спортивні зали. Коли потеплішає, для дітей зроблять спортивний майданчик, а для малюків – ігрову зону.
Реконструюють школу за кошти обласного бюджету.





