У молодіжному центрі Дніпропетровської обласної ради “Освіторіум” почав свою роботу новий проект – “Соціальна адаптація молоді регіону до суасниху мов життя у великому місті”. У чевтер центр приймав перших його учасників. Ними стала молодь з Іларіонового, що у Синельниківському районі. У майбутньому до участі у проекті хочуит залучити всі райони і мста Дніпропетровщини. “Оствіторіум” активно підтримали Історичний музей Яворницького та Музей АТО. На безкоштовній основі вони проводять для учасників проекту екскурсії. Спектр ознайомчих заходів щоразу буде розширюватись, розповідають у центрі. Сьогодні молоді іларіонівці вівдвідали “Освіторіум”. Тут їм прочитали лекції, познайомили з роботю центру та провели маййстер клас із сучасних діджитал-технологій.





