Зниклу неповнолітню дніпрянку розшукали у Києві
17-річна Марія Столяренко пішла з дому 10 грудня. Дівчина перестала виходити на зв’язок. Її розшукували родичі, правоохоронці та волонтери. Зрештою сьогодні Марію знайшли в столиці. Наразі її везуть додому в Дніпро. Відомо, що жертвою злочину дівчина не стала.
Дніпро Обласний ⬌Підписатися
#Події #Суспільство







