Вночі, близько другої на Новому мості автівка влетіла у відбійник. Загинула дівчина та постраждали ще двоє людей: водій, чоловік 1985 року народження, та пасажирка 2003 року народження. Постраждалих госпіталізували до лікарні ім. Мечникова та міської лікарні №16.
Про це повідомляє ДСНС в Дніпропетровській області.
#Події







