В Карпатах зникли туристи, серед них мешканець Дніпра.
У суботу, 22 січня, четверо туристів зникли на горі Гемба. На висоті близько 1500 метрів, у мороз мінус 10 градусів.
Туристи каталися на лижах, і в якийсь час зрозуміли, що не знають, де знаходяться. Лижники самотужки намагалися знайти дорогу, але в них нічого не вийшло.
Спочатку про зникнення туристів повідомили їхні друзі, зателефонувавши рятувальникам близько 20:00. А через півтори, близько 21:30, на зв’язок вийшли й самі загублені. Вони повідомили свої координати.
На пошуки туристів відправилися рятувальники. Знайти лижників вдалося лише пізно вночі – у 01:10. Четверо чоловіків 1985, 1986, 1990 та 1997 років народження, були у задовільному стані.
Туристи приїхали кататися на лижах із Закарпаття, Львову, Сум та Дніпра.
#Події #Суспільство






![[Media] Наступ на свободу слова.](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/01/eaa3c2bd0b27fb5eb2961-75x75.jpg)
![[Media] Суд відпустив під нічний домашній арешт 18-річного “мінера” з Кривого Рогу.](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/01/fc15405677c760561f6dd-75x75.jpg)