Неуважний водій мало не вбив двох пішоходів (Відео)
Сьогодні вранці, на перетині вулиць Яворницького та Вернадського водій легковика збив двох жінок, які переходили дорогу по пішохідному переходу.
Водій не встиг вчасно загальмувати та зачепив жінок. Чому він не знизив швидкість, побачивши на переході людей, незрозуміло.
Одну з жінок відвезли до 16-ї міської лікарні. Там її обстежать та встановлять тяжкість отриманих пошкоджень. З другою жінкою начебто усе гаразд.
#Суспільство






![Над Дніпропетровською, Запорізькою та Харківською областями знов кружляє літак військово-пов […]](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/01/7f18f3fc5f41c7098a96e-75x75.jpg)
![[Media] Наступ на свободу слова.](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/01/eaa3c2bd0b27fb5eb2961-75x75.jpg)