Через трагедію у Дніпрі командувач Нацгвардії Микола Балан пішов у відставку
Крім того Балан усунув командування полку, у якому стався трагічний інцидент. Це він зробив, щоб нацгвардійци не могли впливати на розслідування.
«З урахуванням того, що за будь-які дії несе відповідальність командир або командувач, сьогодні вранці я написав рапорт міністру внутрішніх справ та клопотання перед президентом України про відставку та звільнення з посади командувача Нацгвардії», – повідомив Балан під час брифінгу у Дніпрі.
#Події






![[Media] Спец тема: розстріл солдат](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/01/41ee246e4ed98b5a6f8b0-75x75.jpg)