⚡️Підозрюваний у вбивстві товаришів по службі на заводі «Південмаш» нацгвардієць Артемій Рябчук вибачився у суді та заявив, що повністю визнає свою провину.
❗️ «Ваша честь, мені щиро шкода тих людей, яким я завдав болю своїм вчинком. Я винний і повністю визнаю свою провину. Мені важко згадувати ту ніч 26-27. Після затримання ми з прокурорами провели допит під час якого до пізньої ночі я все розповів. Моє єдине прохання не відправляти мене на гауптвахту, а відправити в СІЗО», ㅡ заявив Артемій Рябчук у своїй промові суду.
❗️Адвокат нацгвардійця додав, що «він не хоче повертатися туди, де з нього знущалися».
🔺Тут повне відео промови Артемія Рябчука в суді
☝️В ці хвилини суд знаходиться у нарадчій кімнаті, де готує для оголошення своє рішення.





