2 лютого у Дніпрі пройшла цікава пташина акція. Відвідувачам парку Глоби роздали понад чотири кілограми правильного корму.
Це була перша соціально-інформативна акція для містян.
Такий незвичний захід був організований з метою підвищення культури підгодовування диких птахів, відзначає Департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради.
Корм було пофасовано по пакетиках. Для різних видів пташок своє наповнення.

Для водоплавних приготували суміш пшениці та кукурудзи, для синиць – насіння соняшника та дроблені горішки.
Любителям годувати пташок вкотре нагадали про заборонені для пернатих продукти – жодної крихти хліба, солоної чи солодкої їжі.

Відзначається, що подібні акції проходитимуть впродовж всіх холодів. Завдяки таким заходам птахам буде легше та безпечніше перезимувати в парках Дніпра.
Юлія Олександрова







