Цього року новорічна ялинка на Європейській площі прикрашала місто аж до лютого. Містяни жартували в соцмережах, що це перша ялинка, яка має вcі шанси достояти до весни.
Але ні – сфотографуватися з новорічним деревом більше не вдасться. Другий день поспіль красуню-ялинку розбирають комунальні служби. Робітники акуратно розкладають конструкцію на “гілки” та вантажать на спецтранспорт.
Сергій СЕМЕНОВ.











