Незабаром у центрі Дніпра з’явиться грандіозна будова. Через велике будівництво автостанцію біля «Нового центру» перенесуть до іншого місця.
Що буде на місці автостанції?
Про це розповів у соцмережах експерт з архітектури Микита Реутов.
-На місці ринку «На Ширшова» та занедбаних будівель усередині кварталу з’явиться величезний комплекс «Ермітаж», що буде складатися з торговельного центру та двох висотних будівель, розташованих на ньому. Його планують з’єднати із ТРЦ «Мост-Сіті» надземним пішохідним переходом. Відновлений шикарний фасад «Будинку Померанця» буде вбудований у будівлю торгового центру. Автостанцію «Новий центр» планують перенести за межі кварталу та створити на її місці громадський простір із озелененням. Підготовчі роботи стартують вже цього року, – розповів містянам Микита Реутов.



Юлія Олександрова








