
В АТ “Дніпрогаз” запропонували варіант, як не витрачати час на передачу щомісяця показань газового лічильника.
Вони пропонують нову технологію у вигляді модему “104.ua SMART”, який буде самостійно передавати дані про спожиті енергоресурси на сервер диспетчерської служби по каналу GPRS-зв’язку.
Клієнтам залишається тільки контролювати споживання газу у мобільному додатку, або на сайті 104.ua.
Придбати розумний модем пропонують у власній конторі.






