У Дніпрі на вулиці Пастера сталася курйозна ситуація під час мобілізації. ТЦК намагалися призвати до служби молодого чоловіка, а пенсіонера при цьому облили перцовим розчином. Про це повідомляє телеграм-канал «Труха Дніпро».
В цей момент інший місцевий житель під’їхав на автомобілі з ломом і фактично розігнав комісію. Молодий чоловік втік, а ТЦК поки не дав жодних коментарів.
Раніше нардеп Ігор Веніславський зазначив, що у владі розглядають зміни до процесу мобілізації, аби мінімізувати подібні конфлікти.
Нагадаємо, у Дніпрі 10 лютого суд обрав запобіжний захід третьому працівнику територіального центру комплектування та соціальної підтримки, якого підозрюють у смертельному побитті 55-річного місцевого жителя.
Людмила Ступак









