Відмова від всіх попередніх свідчень. Фото заяви
Вчора нацгвардієць Рябчук, підозрюваний у вбивстві товаришів по службі на “Південмаші” заявив, що всі попередні свідчення були зроблені під примусом.
У заяві йдеться про те, що Рябчук визнає єдиними своїми захисниками приватних адвокатів, кошти на яких йому зібрала громадськість. Усі наступні слідчі дії він погоджується проводити лише за їх присутності. Також у цій заяві підозрюваний відмовляється від усіх своїх свідчень, наданих раніше. Він стверджує, що вони були взяті з примусом та погрозами і у стані сильного хвилювання.
Нагадаємо, новий адвокат солдата повідомив, що той є потерпілим.
#Суспільство








