3 лютого земляки провели в останню путь відомого у Дніпрі телережисера, бійця АТО Василя Гузя.
Багато років Василь працював на Дніпропетровській облдержтелерадіокомпанії. А потім вирушив захищати Батьківщину.
На прощанні були присутні побратими та командири покійного. Вони провели воїна в останню путь, ставши на коліна і схиливши голови біля труни.
Зворушливі подробиці розповів у соцмережах дніпровський телевізійник Вячеслав Доценко.
-Сьогодні попрощалися із Василем Гузем. На відспівування з передової прибули командир мінометної батареї та заступник командира батальйону, де служив Вася. Офіцери довели до сліз, ставши на коліна і схиливши голови біля труни. Їхній бойовий побратим був одягнений у парадну військову форму, – написав Вячеслав Доценко.
Раніше ми інформували про те, що Василь Гузь пішов з життя від тяжкої хвороби.
Юлія Олександрова








