5 лютого дніпряни вийшли на міні-мітинг в підтримку «дніпровського стрільця» Артемія Рябчука.
Більше десятка людей зібралися під апеляційним господарським судом с плакатами та гаслами проти насилля над військовими.




Про подію повідомив у соцмережах Ігор Куліковський.
-В Дніпрі розпочалася акція в підтримку «Брейвіка з ЮМЗ».
Півтора десятка осіб, молодь:
– армія – погана;
– стріляв – не він;
– а якщо він – то було за що;
– ми за мир і квіти!
Журналістів і поліціі – трохи більше ніж мітінгарів.
Акція чомусь під апеляційним господарським судом.
До чого тут господарський суд, – написав Ігор Куліковський.
Яна Чуб







