Для відео: у селі Капулівка Нікопольського району молодий чоловік пірнув у ополонку і не винирнув
Сьогодні тіло чоловіка водолази виявили на глибині 4 м та на відстані 20 м від берега. Тіло загиблого чоловіка, 1983 року народження, доставлено на берег і передано співробітникам поліції”, – повідомили у ДСНС.
Подія сталася вчора на водосховищі. Чоловік попросив друга зняти відео, а сам роздягнувся та пірнув в ополонку, з якої вже не винирнув.
Спочатку друг потерпілого намагався сам дістати товариша, але йому не вдалося, він викликав на місце події рятувальників.
Проте і рятувальники чоловіка не виявили, тому до його пошуків підключили водолазів.
❗️❗️Рятувальники закликають українців не виходити зараз на тонкий лід та не ризикувати своїм життям.







