В районі дніпровського вокзалу водій на великій швидкості втратив керування та влетів у зупинку.
Аварія сталася о 2.40. Фото з місця ДТП показали в групі “Автобидло Дніпро“, посилаючись на ситуаційний центр Дніпра.
На щастя, вночі людей на зупинці не було.
Удар припав на дорожній знак і захисні стовпчики, які трохи зупинили “літуна”. Попередньо водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.





